Ги движиме недвижнините!

Напредно пребарување

Зошто e-aukcija.mk?

Имоти

Купувате имот? Е-аукција.мк е вистинското место за Вас. Погледенете во нашата база на имоти!

Ваш Избор!

Регистрирајте се и сочувајте ги карактетитисиките на вашиот идеален имот или дом. Ние ќе ве информираме кога таков имот ќе се појави на пазарот!

Калкулатор на Цена!

Сакате да знаете како се движат цените во близина на имотот кој ви се допаѓа? Или едноставно сакате да знаете колку вреди вашиот дом? Со нас, тоа е едноставно!

Промотивни огласи

Се продава нов стан во населба Хром. Квадратурата на станот е 47 м2. Распоредот на станот е прикаж ...
Се продава 4 собен стан во Кисела Вода од 86м2 на 3 спрат.
Stanot e na vtori kat, 69 m2, ima besplaten parking, klima, lift, podrum.

Најнови огласи

Се продава нов стан во населба Хром. Квадратурата на станот е 47 м2. Распоредот на станот е прикаж ...
Trosoben. Stan vo debar malo od 58m2 do Vardar mebel
Атрактивен стан во Центар, позади Универзална Сала.
se prodava kukjase prodava kukja
Додадено: 2017-12-06 Деловни објекти220.000 EUR
3 spratna kukja vo Vizbegovo, vo centarot, na glavna ulica, vo sklop na kukjata ima 2 delovni obje ...
Се продава 4 собен стан во Кисела Вода од 86м2 на 3 спрат.
Stanot e na vtori kat, 69 m2, ima besplaten parking, klima, lift, podrum.