Напредно пребарување

Комерцијални Објектиrss

0.00 (0 votes)
aukcija 3
Скопје
--
-- m2 · Година на изградба --
Детален ОписImotot se protega na 4067 m2 i se naoga na najdobrata lokacija vo Skopje blisku do obikolnicata i centarot na gradot.

se prodava kukja

ОДЛИЧНА ПОНУДА
0.00 (0 votes)
Screenshot_20171205-195018
Македонија
220.000 EUR
-- m2 · Година на изградба --
Детален Опис3 spratna kukja vo Vizbegovo, vo centarot, na glavna ulica, vo sklop na kukjata ima 2 delovni objekti,
0.00 (0 votes)
aukcija 3
Македонија
--
-- m2 · Година на изградба --
Детален ОписСе продава (може и компензација) Lounge Bar vo Skopje, со прекасен ентериер целосно опремен, има кујна која е опремена с
0.00 (0 votes)
5. Picture 4
Скопје
--
-- m2 · Година на изградба --
Детален ОписКуќа во Село Бањани
0.00 (0 votes)
8
Македонија
59.000 EUR
-- m2 · Година на изградба --
Детален ОписProdavam kuka vo naselba Cento na posledna 45-ka i 23-ka avtobuska stanica.
0.00 (0 votes)
Picture 1
Скопје
30.000 EUR
28 m2 · Година на изградба --
Детален ОписСЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НАС.11 ОКТОМВРИ