Напредно пребарување

Земјиштеrss

Plac na Teferich

ОДЛИЧНА ПОНУДА
0.00 (0 votes)
20160723_123348
Скопје
35.000 EUR
500 m2
Детален ОписSe prodava plac na odlichna lokacija. Placot e soodveten za izgradba na kukja ili vikendica. Ima voda, struja, asfaltir
 
0.00 (0 votes)
150313632831273
Скопје
--
503 m2
Детален ОписСе продава куќа во Пржино 503м2 вкупна површина,гаража,4 помошни простории - шупи,на убаво мирно место во слепа уличка
0.00 (0 votes)
our-vision2
Охрид
--
-- m2
Детален ОписГрадежна парцела во Охрид на добра локација
0.00 (0 votes)
Ilinden_(Skopje)
Скопје
25 EUR
2890 m2
Детален ОписПродавам плац 2890м2 во Илинден,веднаш до пат со комплетна документација,еден сопственик.Погоден за мало стопанство.
0.00 (0 votes)
21585449_1578966762124744_1935431695_o
Неготино
500 EUR
11000 m2
Детален ОписZemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,pod kukata na venec vo Gorni disan!

Se prodava plac so markica za gradba

ОДЛИЧНА ПОНУДА
0.00 (0 votes)
Plac 1
Македонија
20 evra EUR
-- m2
Детален ОписPlacot se naoga vo mesnosta Stari lozja so porsina od 480 m2.Vo blizina na placot ima struja, voda i kanal.