Напредно пребарување

Резиденцијалниrss

0.00 (0 votes)
stan 47m2
Скопје
--
1 спална/и соба/и · 1 тоалет/и · 47 m2 · Година на изградба 2017
Детален ОписСе продава нов стан во населба Хром. Квадратурата на станот е 47 м2. Распоредот на станот е прикажан на фотографиите.
 
0.00 (0 votes)
IMG_20170705_162859
Скопје
70.000 EUR
-- спална/и соба/и · -- тоалет/и · -- m2 · Година на изградба --
Детален ОписСе продава 4 собен стан во Кисела Вода од 86м2 на 3 спрат.
0.00 (0 votes)
Karpos 4-2
Скопје
--
1 спална/и соба/и · 1 тоалет/и · 59 m2 · Година на изградба 2003
Детален ОписStanot e na vtori kat, 69 m2, ima besplaten parking, klima, lift, podrum.
0.00 (0 votes)
4B655FF5-56F3-4F13-8149-B7195636B234
Скопје
--
3 спална/и соба/и · 3 тоалет/и · 227 m2 · Година на изградба 2004
Детален Опис260 км2 ; 2 спрата ; 2 детски ; 2 приемни соби 1 гаража и подрум со летна кујна двор 300км2
0.00 (0 votes)
resta
Скопје
61 EUR
2 спална/и соба/и · 1 тоалет/и · 76 m2 · Година на изградба --
Детален ОписSpektakularen, 76m2 topol, svetol i panoramski pogled
 

Trosoben nov stan vo Debar malo

ОДЛИЧНА ПОНУДА
0.00 (0 votes)
kujna osv
Скопје
71.500 EUR
-- спална/и соба/и · -- тоалет/и · -- m2 · Година на изградба --
Детален ОписTrosoben. Stan vo debar malo od 58m2 do Vardar mebel